iOS/Android developer

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-20
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-12-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu!

    Po prostu. Mamy 10 lat!

    Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe.
    Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

    Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe.

    Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

    Twoje obowiązki:

    • Rozwój inteligentnych aplikacji mobilnych
    • Rozwój aplikacji mobilnych na platformę iOS lub Android
    • Tworzenie dokumentacji projektowej
    • Pisanie testów jednostkowych

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java lub Kotlin na platformę Android
    • Znajomości dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych
    • Praktyki w programowaniu w środowisku Android Studio
    • Znajomości najpopularniejszych bibliotek Android
    • Doświadczenia w rozwijaniu komercyjnych aplikacji w Objective¬C lub Swift oraz znajomości Cocoa Touch
    • Znajomości OOP/OOD
    • Praktyki z XCode Instruments (Time Profiler, Leaks, Allocations, itd.)
    • Znajomości testów jednostkowych
    • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

    Korzyści płynące ze współpracy:

    • Renomowany i stabilny pracodawca
    • Unikatowe projekty realizowane dla międzynarodowych klientów
    • Współpraca z ekspertami
    • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe
    • Niezliczona ilość spotkań integracyjnych
    • Świetna atmosfera
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pakiet medyczny oraz karta sportowa

    Jesteś przekonany? Będziemy wdzięczni za możliwość zapoznania się z Twoim CV.

    Poznaj nas bliżej www.mindboxgroup.com

    Administratorem Twoich danych w rozumieniu przepisów ochrony danych osobowych jest Mindbox Group S.A. (ul. Wiślana 8, 00-317 Warszawa, [email protected], 22 486 31 56). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy aplikacja zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b-c RODO.

    Jeżeli chcesz, aby twoja aplikacja była uwzględniania w przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV stosownej adnotacji „Zgodnie z przepisami RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzonych obecnie jak i w stosunku do przyszłych rekrutacji” – przetwarzanie w kolejnych procesach rekrutacyjnych wobec Twojej zgody będzie odbywać się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – wyrażoną w ten sposób zgodę możesz w każdym momencie cofnąć. W celu oceny aplikacji Twoje dane mogą być udostępnione Partnerom Mindbox. Więcej informacji w zakresie przetwarzania Twoich danych i przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz TUTAJ.