Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IoT Embedded Software Engineer C, C++

INTELLIGENT HIVES sp. z o.o.

2 8004 200 / mies. (zal. od umowy)
  • Brukowa 12
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Brukowa 12

Łódź

Jesteśmy Łódzkim StartUpem (Intelligent Hives Sp. z o.o.) zlokalizowanym w budynku Brukowa Business Center w Łodzi przy ulicy Brukowej 12. Zajmujemy się rozwiązaniami IoT, tworząc elektronikę pomiarową opartą o rozwiązania NB-IoT / LTE oraz aplikacje internetowe i mobilne. Oferujemy elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, a także miłą rozmowę przy herbacie lub kawie.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania na systemy wbudowane ESP-32 oraz NRF91/NRF52,
  • Projektowanie systemów i rozwiązań Internet of Things,
  • Nadzorowanie wdrażania systemów IoT,
  • Testowanie stworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • Znajomość języków C,C++
  • Doświadczenie w pracy w środowisku systemów wbudowanych lub IoT,
  • Umiejętność pracy w zespole i wspólnie z klientem rozwiązywanie problemów,
  • Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Zaawansowana i praktyczna znajomość C / C++, w tym CMake, GTest i Valgrind,
  • Umiejętność kompleksowego projektowania systemów Embedded i Internetu Rzeczy,
  • Znajomość protokołów HTTP, Wi-Fi, MQTT, GPS, BLE, Nb-IoT
  • Doświadczenie z AWS IoT Core, Azure lub Google Cloud IoT
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git i procesu Git-flow,
  • Doświadczenie z procesorami Espressif/ESP, Nordic
  • Doświadczenie z oprogramowaniem FreeRTOS,

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia.
  • Umożliwiamy elastyczne godziny pracy.
  • Zapewniamy udział w ciekawych projektach branżowych z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych technologii i zabezpieczamy dostęp do najwyższej jakości bazy sprzętowej.

Ogłoszenie archiwalne