Oferta pracy

IP Core Network Engineer

UPC PolskaO firmie

  • Łęczycka 41, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UPC Polska

Łęczycka 41

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o ciągłość pracy systemów sieci LAN/WAN oraz ogólnopolskiej sieci operatorskiej UPC stanowiącej platformę dla usług IP, VoIP, MPLS, DTV, VoD, B2B

  • Planowanie i rozwój sieci: od opracowania planów wdrożeń nowych technologii przez wykonanie testów, prowadzenie dokumentacji i wdrożenie zmian

  • Wsparcie w procesie obsługi incydentów zgłaszanych przez Klientów

  • Wsparcie innych zespołów UPC w rozwiązywaniu zagadnień związanych z siecią

  • Udział w projektach teleinformatycznych o zasięgu lokalnym i międzynarodowym

  • Wsparcie w procesie aktywacji nowych usług dla klientów B2B

Nasze wymagania

  • Masz wyższe wykształcenie – teleinformatyka, informatyka lub pokrewne

  • Posiadasz wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań sieciowych DWDM, LAN/WAN, Eurodocsis, protokołów BGP, OSPF, ISIS, MPLS (L3/L2VPN), STP

  • Znasz zagadnienia związane z eksploatacją i utrzymaniem sieci rozległych

  • Posiadasz wiedzę z zakresu gwarancji jakości świadczenia usług QoS

  • Interesują Cię nowe technologie

  • Porozumiewasz się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Posiadasz zdolności organizacyjne, potrafisz priorytetyzować zadania i kończysz je w terminie

  • Potrafisz współpracować z innymi, jesteś komunikatywny

  • Masz zdolności analityczne niezbędne do identyfikacji i rozwiązywania problemów

  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku, szybko przystosowujesz się do zmian

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do zespołu doświadczonych inżynierów

  • Ciekawe wyzwania techniczne w firmie będącej jednym z liderów rynku usług cyfrowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług UPC

  • Możliwość pracy w modelu Agile Working, obecnie możliwość pracy w domu w 100%

  • W przypadku pracy hybrydowej możliwość wyboru lokalizacji: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Bydgoszcz, Lublin

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje