Logo Pracuj.pl

Ironworker (praca na stoczni)

DIT en Larex Recruitment B.V.O firmie

  • Holandia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność posługiwania się palnikiem (wycinanie elementów konstrukcji podlegających wymianie i naprawie).
  • Przepalanie elementów.
  • Wykonywanie penetracji.
  • Wykonywanie żłobień.
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca na terenie stoczni.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach stoczniowych, na analogicznym stanowisku min. 2 lata.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Posiadanie samochodu prywatnego.
  • Uprawnienia na posługiwanie się palnikiem.

To oferujemy

  • Tygodniowe wynagrodzenie 525-545€ netto/tydz. (bez dodatkowych potrąceń).
  • Ubezpieczenie.
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF.
  • Zwrot kosztów dojazdów w wysokości € 0,21/km (dotyczy pracowników z własnym samochodem).
  • Możliwość zorganizowania transportu wraz z kartą paliwową (na dojazdy do pracy).
  • Bonus do 750 € brutto za polecenie pracownika.
  • Możliwość wyrobienia większej ilości godzin tygodniowo.

Benefity

  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • mieszkanie służbowe

DIT en Larex Recruitment B.V.

Larex jest jedną z największych w Holandii firm zajmujących się zatrudnianiem personelu technicznego. Swoje 20-letnie doświadczenie na rynku pracy wykorzystuje w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z terenów całej Europy. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

Ironworker (praca na stoczni), Holandia