Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator - IT Leader

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.O firmie

Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 188h

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zadań związanych z IT w jednostce lokalnej

  • wsparcie użytkowników we wszelkich problemach IT

  • testowanie nowych rozwiązań

  • uczestnictwo w projektach wdrażających nowe rozwiązania

  • administracja środowiskami Windows on premise, w Data Center oraz Cloud

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów hardware i software

  • edukacja użytkowników

  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu IT (hardware, software, technology)

  • znajomość technologii z rodziny Microsoft (Windows Server, Office365)

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętność jej wykorzystania

  • orientacja na klienta wewnętrznego

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • znajomość środowisk chmurowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • cel biznesowy - kierowanie działem IT jednostki lokalnej

  • pracę w międzynarodowym środowisku firm Grupy Forterro

  • uczestnictwo nowoczesnych projektach IT

  • pracę w ambitnym zespole specjalistów

  • szkolenia technologiczne

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość w współpracy z interesującymi ludźmi o nietuzinkowych pasjach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

BPSC od 32 lat należy do liderów na rynku producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań klasy MRPII/ERP (system ERP Impuls EVO) oraz klasy MES wraz z oprogramowaniem do zarządzania projektami. Z rozwiązań BPSC korzysta już ponad 400 firm produkcyjnych w Polsce. Nasze systemy ERP i MES to rozwiązania kompleksowe, dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw o różnej wielkości, strukturze (Grupy Kapitałowe), reprezentujących różne branże.

Przewiń do profilu firmy