Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

IT Administrator

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta poszukujemy Administratora IT. Jeśli posiadasz dobrą znajomość środowiska Microsoft oraz praktyczną wiedzę z zakresu Hyper-V, VEEAM oraz sieci LAN, WAN i W-LAN, nie czekaj i prześlij do nas swoją aplikację!

Miejsce pracy: Mielec

IT AdministratorNumer ref.: /573/02/2021/AP/64503

zadania

  • samodzielny nadzór nad infrastrukturą IT oraz wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
  • nadzór nad lokalnymi serwerami oraz przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa sieci firmowych
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania oprogramowania i systemów informatycznych, a także ich aktualizacja
  • administrowanie kontami użytkowników i prawami dostępu
  • utrzymanie u rozwój systemu klasy ERP
  • współpraca z firmami zewnętrznymi z zakresu wdrażania rozwiązań IT
  • prowadzenie projektów IT

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego w obszarze IT
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku IT będzie dodatkowym atutem
  • znajomości środowiska Microsoft: Windows Server, Active Directory, Windows 7/10, SQL, Office
  • praktycznej wiedzy z zakresu Hyper-V, VEEAM oraz sieci LAN, WAN i W-LAN
  • mile widziana znajomość systemów Comarch ERP XL, Comarch Optima
  • znajomości języka SQL, C++, C#
  • dyspozycyjności i umiejętności pracy w sytuacjach stresowych

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w obszarze IT administracji
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne