Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator

NETBUILD.PL D.Mikołajczyk T.Lenartowicz s.c.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Opolska 110

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie użytkownika

  • praca w systemie ticketowym

  • podstawowa Administracja usługami katalogowymi Active Directory

  • podstawowa Administracja usługami Azure / M365

  • podstawowa Administracja usługami Windows Server

  • administracja środowiskiem wirtualnym

  • utrzymanie Serwerów Produkcyjnych (Windows Server)

  • administracja określonymi aplikacjami na serwerach klienta

  • realizacja wdrożeń i projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów (preferowane kierunki informatyczne)

  • min. 1 rok doświadczenie na stanowisku Administratora Systemów Informatycznych lub na podobnym stanowisku

  • znajomość: Środowisk Azure, Active Directory, Office365, Windows Server 2012/2016/2019

  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość systemu operacyjnego Windows

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie działającej w branży IT

  • otwarta i przyjacielska atmosfera pracy,

  • możliwość wyboru formy współpracy, niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie zespołu

Benefity

  • elastyczny czas pracy

    O nas

    4ITNET należący do grupy NETBUILD.PL - jesteśmy młodą i prężnie rozwijają się firmą na rynku ousourcingu IT, serwisu IT oraz marketingu na terenie małopolski i podkarpacia. Nasz sukces zawdzięczamy ludziom oraz uniwersalnym wartościom takim jak współpraca, zrozumienie i jakość. Naszym trzonem jest grupa wykfalifikowanych specjalistów i pracowników technicznych. Naszą ambicją jest stworzenie specjalistycznej firmy świadczącej kompleksowe rozwiązania w branży IT.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Administratora IT