Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator

BITFOLD R&D sp. z o.o.

7 00012 000 brutto / mies.
  • Wólczańska 143, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Wólczańska 143

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz Linuxa?

  • administrowanie narzędziami typu Jira, CRM, Nextcloud, komunikatory, w tym dostosowywanie,

  • wsparcie przy tworzeniu własnych narzędzi – potrzebne programowanie w C,

  • wsparcie w nadzorze bezpieczeństwa sieci, systemu kontroli dostępu, monitoringu, komunikacji wewnętrznej,

  • konfigurowanie stanowisk pracy,

  • wsparcie, planowanie i nadzór infrastruktury teleinformatycznej i elektrycznej biura,

  • analizę ofert dostawców sprzętu,

  • szeroko rozumiane wsparcie techniczne i merytoryczne działu administracji i działu B+R.

Nasze wymagania

  • znajomość środowiska Linux, umiejętność programowania, najlepiej w C (może być podstawowa)

  • znajomość systemd, LXC, VMware

  • Zależy nam byś miał/-a:

  • zdolności informatyczne, techniczne, zainteresowania elektroniką i IT,

  • doświadczenie i znajomość zagadnień administrowania siecią,

  • znajomość pisania skryptów bash, zsh, perl (mile widziane),

  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • innowacyjne na skalę światową rozwiązanie techniczne,

  • najwyższej klasy eksperci z dziedziny kryptografii, elektroniki oraz programowania,

  • bogato wyposażone laboratorium, zlokalizowane w najnowocześniejszym, ekologicznym biurowcu w Łodzi,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny program opcyjny,

  • umowa o pracę lub umowa zlecenie na okres 23 miesięcy (z realną możliwością przedłużenia).

O nas

W Bitfold R&D Sp. z o.o. tworzymy nowatorskie rozwiązanie techniczne w obszarze elektroniki oraz kryptografii, wykorzystujące technologię blockchain. Jesteśmy startupem w fazie gwałtownego rozwoju. Otrzymaliśmy wielomilionowe dofinansowanie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w konkursie 1/1.1.1/2020 Szybka Ścieżka 1_2020. Na budżet projektu składają się także środki od inwestorów prywatnych. Pracując z nami bierzesz udział w opracowaniu innowacji na skalę światową. Nie uznajemy kompromisów.