Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator

CANPOLAND S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie projektami i rozwiązaniami IT wspierającymi realizację obecnych i nowych procesów biznesowych,

  • Zarządzanie komunikacją w organizacji oraz na zewnątrz organizacji, Przygotowanie i wdrożenie rozwiązań procesowo-technologicznych dla zewnętrznych partnerów biznesowych,

  • Zapewnienie ciągłości i integralności przepływu danych pomiędzy systemami,

  • Zarządzanie budżetem projektowym działu IT, definiowanie zakresu inwestycji oraz niezbędnych zasobów,

  • Utrzymywanie systemu i rozwiązań IT w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami pod katem bezpieczeństwa informacji,

  • Wsparcie systemów e-commerce, wprowadzenie rozwiązań technologicznych

  • wspierających działania marketingowe,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa i użytkowaniem, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania biurowego,

  • Zarządzanie konfiguracją i aktualizację oprogramowania urządzeń sieciowych,

  • Monitorowanie pracy infrastruktury sieciowej,

  • Zarządzanie usługami www (hosting, domeny, bazy danych)

Nasze wymagania

  • Wiedza w obszarze sieci komputerowych (LAN/ WAN, VPN),

  • Bardzo dobra znajomość protokołów komunikacyjnych i technologii sieciowych,

  • Doświadczenie w konfiguracji sieci przewodowych, bezprzewodowych oraz urządzeń sieciowych w rozbudowanych środowiskach,

  • Znajomość narzędzi monitorujących i diagnostycznych,

  • Doświadczenie w pracy z systemami wsparcia sprzedaży/e-commerce,

  • Znajomość narzędzi Google Analitics, Jira,

  • Wiedzy i znajomości w zakresie MS SQL,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • Zaangażowanie w wyznaczone zadania oraz dobra organizacja własnej pracy,

  • Gotowość do rozwijania swoich kompetencji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Mile widziane: doświadczenie w branży medycznej oraz uprawnienia SEP – G1 i G2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Miejsce w przyjaznym zespole z dynamicznym podejściem do pracy, ambitnymi celami i wysoką kulturą organizacyjną

  • Możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów

  • Niezbędne szkolenia.