Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator/ Specjalista ds. wsparcia IT (helpdesk)

VENEZIA Oganowska Nachiło spółka jawna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft

  • Active Directory

  • GPO

  • LAN

  • WAN

Twój zakres obowiązków

  • Administracja siecią komputerową

  • Administracja systemami informatycznymi

  • Konfiguracja urządzeń sieciowych LAN

  • Instalacja, konfiguracja komputerów z systemem Windows i oprogramowaniem klienckim

  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami

  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w codziennej pracy

  • Tworzenie instrukcji konfiguracji urządzeń i aplikacji

  • Możliwe dyżury telefoniczne oraz wyjazdy służbowe

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie o profilu informatycznym

  • Znajomość produktów serwerowych: Microsoft, Active Directory, GPO

  • Wiedza z zakresu MS Windows, Pakietu Ms Office oraz struktur i protokołów LAN, WAN

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z branży obuwniczej.

Przewiń do profilu firmy