Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Administrator

Impact Clean Power Technology S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • PowerShell

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja, opieka i konserwacja urządzeń końcowych i peryferyjnych

  • wdrażanie nowych rozwiązań i technologii w zakresie infrastruktury i systemów IT

  • administracja, monitoring i utrzymanie systemów IT (Jira, Confluence)

  • koordynacja i rozwiązanie problemów związanych z jakością danych i/lub kompletnością danych

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, procedur z zakresu IT

  • przyjmowanie, realizacja i monitorowanie zgłoszeń Helpdesk

  • zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania danych i dostępu do nich

  • uczestnictwo w projektach dotyczących przetwarzania i łączenia danych w celu ich przyszłej analizy

  • instalacja i aktualizacja oprogramowania

  • wspieranie administratorów IT w ich bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows

  • znajomość Jira, Confluence lub innych systemów ticketowych

  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy, komunikacyjne oraz pracy w zespole

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów oraz wysoka determinacja

  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • pasja do IT, poszerzania horyzontów i zdobywania wiedzy

  • umiejętność tworzenia skryptów Powershell

To oferujemy

  • praca w siedzibie firmy w Pruszkowie

  • duży wpływ na rozwój i wdrażanie narzędzi IT w firmie

  • inspirujące zadania w ramach współpracy z zespołem pasjonatów IT

  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • grupy sportowe-piłka nożna, kolarstwo, wioślarstwo, bieganie

  • becikowe

Jesteśmy liderem w obszarze elektromobilności w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w produkcji systemów bateryjnych dla transportu publicznego, energetyki i telekomunikacji. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu zintegrowanych systemów zasilania opartych na chemicznych źródłach prądu. Produkujemy również elektroniczne układy sterowania pakietami bateryjnymi i ich systemami zarządzania termicznego.

Przewiń do profilu firmy