Oferta pracy

IT Agile Project Manager

Nexio Management Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Specjalizujemy się w systemach typu: CRM, Biling, Order Management oraz szynach integracyjnych. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej,  finansowej i mediowej.

Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm.

Opis stanowiska:

  • Prace związane z prowadzaniem projektów wdrożeniowych IT
  • Zarządzanie harmonogramem, zespołem, budżetem, jakością, ryzykiem oraz współpracą z dostawcami rozwiązań
  • Uczestnictwo w planowaniu (w tym tworzeniu roadmapy, definiowanie celów) oraz pracach analitycznych
  • Monitorowanie/raportowanie statusu projektów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Prace w metodyce  Scrum/Agile

Wymagania:

  • Min. 5lat doświadczenia w roli Project Managera, w tym min. 3lata w projektach IT (software) prowadzonych metodyką zwinną
  • Doświadczenie w roli Scrum Master/Product Owner - mile widziane
  • Doświadczenie związane z realizacją projektów wdrożeniowych w IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracami zespołów IT
  • Dobra znajomość szacowania i budżetowania projektów IT
  • Dobra znajomość obszarów zarządzania zakresem, ryzykiem, jakością
  • Praktyczna znajomość wielu metodyk prowadzenia projeków (Scrum, Agile, PMBOK, PMI, Kanban)
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Znajomość technologii - Java, .Net, javascript
  • Znajomość standardów i trendów związanych z projektowaniem i tworzeniem usług oraz produktów internetowych
  • Znajomość MS Project i Jira
  • Umiejętności interpersonalne (szczególnie w zakresie formułowania myśli/komunikacji oraz asertywności)
  • Rzetelność
  • Pro-aktywne podejście w zakresie rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego (wymóg C1 - w 1 z projektów)

Mile widziane (w zależności od projektu):

  • Doświadczenie z MS Dynamics CRM i w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w projektach dla branży publicznej
  • Znajomość języka portugalskiego (*tylko w 1projekcie)

  • Udział w ciekawych projektach w branży finansowej, medialnej, publicznej i innych
  • Finansowanie certyfikatów
  • Elastyczne formy współpracy (umowa o pracę lub B2B z dniami wolnymi płatnymi) oraz stabilne warunki zatrudnienia (umowy długoterminowe)
  • Wynagrodzenie od 100/110zł/h+VAT przy B2B (w zależności od projektu, Klienta)
  • Atrakcyjny pakiet rozszerzony Medicover (ze stomatologią)
  • Praca zdalna - obecnie 100%

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Nexio Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Szturmowej 2A oraz Spółki z Grupy Kapitałowej Nexio. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne