Oferta pracy

IT Analyst

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest globalna organizacja działająca w branży logistycznej, dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

IT Analyst

Zadania:

  • Odpowiedzialność za analizę biznesową i systemową nowych funkcjonalności w ramach systemu klasy ERP lub innych systemów (szczególnie w zakresie modułów finansowych, sprzedażowych, HR)
  • Zbieranie wymagań biznesowych oraz tworzenie specyfikacji wymagań
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język systemowy
  • Weryfikacja zgodności wytworzonego produktu
  • Projektowanie rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i testerów
  • Udział w lokalnych i międzynarodowych projektach o charakterze rozwojowo-utrzymaniowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1-warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe w analizie biznesowo-systemowej
  • Praktyczna znajomość notacji analitycznej takiej jak: UML czy BPMN
  • Znajomość środowiska Linux, baz danych SQL i VBA
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Otwartość na dziele się wiedzą i doświadczeniem
  • Umiejętność pisania w języku PHP lub Java będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany background programistyczny

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie logistycznej z silną pozycją rynkową
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LuxMed, , karta MultiSport, wczasy pod gruszą, nagrody świąteczne, zniżki na przesyłki kurierskie, system premiowy (13 pensja)
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy
  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • Pracę zdalną
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy