Oferta pracy

IT Application Lead / Lider ds. Aplikacji IT

SPARO firmie

  • Druskienicka 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SPAR

Druskienicka 12

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AZURE

Mile widziane

  • SAP

  • Salesforce

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie aplikacjami back office

  • planowanie rozwoju, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych i funkcjonalności,

  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju,

  • zarządzanie zmianami w aplikacji: projektowanie/zgłaszanie/testowanie/nadzór instalacji nowych funkcjonalności

  • zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem systemów przetwarzania,

  • obsługa incydentów w systemie Help Desk awarii zgodnie z obowiązującymi modelami i procedurami,

  • wsparcie użytkowników w ramach 1-3 Linii

  • zapewnienie wymaganych poziomów dostępności.

  • umiejętność negocjacji SLA oraz umów z dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zarzadzaniu projektami (min 5 lat)

  • zdolność do efektywnej pracy w zespołach multi-dyscyplinarnych

  • konieczna umiejętność krytycznego myślenia

  • umiejętności efektywnej pracy zarówno ze specjalistami technicznymi jak i właścicielami procesów biznesowych

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku lidera zespołu lub menadżera aplikacji

  • mile widziane wykształcenie wyższe - informatyczne

  • mile widziane doświadczenie z wdrożeniem, zarzadzaniem oraz rozwijaniem SAP ERP

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • podstawowych umiejętności programowania pozwalająca na automatyzację procesów i tworzenie skryptów,

  • zaangażowania w pracę oraz kreatywność,

  • chęci ciągłego rozwoju/doskonalenia zawodowego,

  • doświadczenia z rozwiązaniami typu Cloud np. Azure, Office 365, Salesforce

  • praktycznego doświadczenia pracy w organizacji przechodzącej przez transformacje IT

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 11

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • udział w ciekawych projektach

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej, bony podarunkowe, zniżki na zakupy w sieci SPAR)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SPAR

Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Przewiń do profilu firmy