Oferta pracy

IT Applications Analyst z j. francuskim

Smart-HR

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – globalnej firmy przemysłowej działającej w obszarze produkcji i inżynierii budowlanej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

  • WinDev

  • Oracle EBS

Twój zakres obowiązków

  • Współpracę z Dyrektorem IT/ Kierownikami Projektu w globalnym zespole w ramach realizowanych projektów oraz wsparciu technicznym,

  • Analizę i dostosowywanie procesów biznesowych w celu spełnienia określonych wymagań projektowych,

  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji,

  • Identyfikowanie, analizowanie i tworzenie zmian w projektach zgodnych ze standardami i najlepszymi praktykami,

  • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań biznesowych i adekwatne ich uzasadnianie,

  • Zarządzanie priorytetami,

  • Zapewnianie wiedzy technicznej w celu rozwiązywania codziennych problemów,

  • Szkolenie użytkowników.

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego lub analityka pomocniczego,

  • Znajomości języka francuskiego na poziomie co najmniej B2,

  • Doświadczenia w pracy z systemami ERP,

  • Znajomości SQL,

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem),

  • Umiejętności analitycznych i komunikacyjnych,

  • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem projektami,

  • Mile widziane: znajomość WinDev, Oracle EBS, wykształcenie związane z systemami informatycznymi, inżynierią lub pokrewnymi kierunkami.

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną,

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie pakietów sportowych, prywatna opieka medyczna),

  • Komfortowe i nowoczesne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy