Oferta pracy

2020/10/MHD
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Jednocześnie wskazujemy, że korzystamy z elektronicznego systemu eRecruiter do zarządzania aplikacjami naszych kandydatów. Na formularzu aplikacyjnym w tym systemie zostaniesz poproszony/a o podanie Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli Cię prawidłowo zidentyfikować w tym systemie i zapewnić jak najlepszą komunikację z nami. Dodatkowo prosimy o nieumieszczanie w swoich aplikacjach danych wrażliwych, to jest informacji o: Twoim stanie zdrowia, niepełnosprawnościach, poglądach politycznych lub religijnych oraz innych danych określonych w art. 9 RODO. Zgodnie z przepisami nie mamy podstawy do przetwarzania takich informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody lub gdy przepis nam na to nie pozwala. W związku z tym nie będziemy rozpatrywać aplikacji, które zawierają takie informacje, chyba że ze względu na Twoją szczególną sytuację będzie to konieczne (wtedy poprosimy Cię o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie takich informacji o Tobie).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Grupa Pracuj

IT Architekt

Grupa PracujO firmie

17 000‐22 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 7 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Kubernetes

  • Docker

  • Serwery fizyczne

  • Macierze

  • Wirtualizacja

  • AD/AAD

  • Windows Server

  • Linux

  • DevOps

Mile widziane

  • Hyper-V

  • VMware

  • Office 365

  • MS SQL Server

  • Azure SQL

  • Azure Devops

  • Github Actions

  • Ansible

O projekcie

Będziesz pracował w zespole składającym się z DevOps oraz SysOps.

Będziesz współpracował ściśle z Architektami Oprogramowania oraz wspierał zespoły produktowe w zakresie architektury infrastruktury.

Będziesz tworzył i wdrażał standardy infrastruktury oraz pomagał rozwiązywać trudne problemy techniczne.

Wszystko to odbywać się będzie w środowisku hybrydowym, obfitującym w wiele ciekawych narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie na etapie koncepcji (architektura infrastruktury)

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej organizacji w warstwie infrastrukturalnej

  • Tworzenie i kontrola standardów dotyczących rozwoju architektury infrastruktury

  • Tworzenie, aktualizacja oraz kontrola wdrożenia długoterminowej wizji architektury IT zgodnej z wymaganiami biznesu

  • Projektowanie architektury, konfigurowanie, zarzadzanie i administracja infrastrukturą fizyczną oraz wirtualną (serwery, macierze dyskowe, sieci komputerowe LAN, WAN, VPN)

  • Projektowanie architektury, konfigurowanie i zarządzanie infrastrukturą Azure (AKS, App Service, Blob Storage, VMSS itp.)

  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i optymalizacji zasobów IT

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu architektury IT

  • Projektowanie rozwiązań zgodnych z metodyką DevOps

  • Doświadczenie w projektowaniu wysokodostępnych, wydajnych i elastycznych rozwiązań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Proaktywność, kreatywność i innowacyjność w proponowaniu rozwiązań IT, zorientowania na potrzeby biznesu

  • Umiejętności analityczne, interpretacji i syntezy informacji

  • Wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej oraz usług oferowanych przez MS Azure

  • Znajomości sieci komputerowych i urządzeń sieciowych

  • Praktycznej znajomości systemów operacyjnych Linux i Windows Server

  • Ogólna wiedza na temat budowy aplikacji w architekturze mikroserwisów

  • Znajomość usługi katalogowej AD, AAD

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów IT (Agile)

  • Zrozumienie potrzeb organizacyjnych oraz biznesowych

  • Doświadczenia w pracy z Hyper-V lub VMware

  • Doświadczenie z platformą Office 365

  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server, Azure SQL

  • Doświadczenia z procesami CI/CD (Azure Devops, Github Actions)

  • Znajomość jednego z: Ansible, Chef, Packer

  • Umiejętność programowania

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej (po powrocie do biura całej firmy - praca zdalna 2 dni w tygodniu)

  • Opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • System kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)

  • Dobrą lokalizację biura

  • Czas na rozwój Twoich pomysłów

  • Przestrzeń do eksperymentowania

  • Szkolenia wewnątrzfirmowe

  • Treningi umiejętności miękkich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • bony towarowe

  • dobrą lokalizację biura

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie z Dev Ops Team Leader + HRBP

3

Spotkanie z Dyrektorem ds.Technologii

Tak się u nas pracuje