Logo Pracuj.pl

Prosta 68

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • Kubernetes

  • Docker

  • Serwery fizyczne

  • Macierze

  • Wirtualizacja

  • AD/AAD

  • Windows Server

  • Linux

  • DevOps

Mile widziane

  • Hyper-V

  • VMware

  • Office 365

  • MS SQL Server

  • Azure SQL

  • Azure Devops

  • Github Actions

  • Ansible

O projekcie

Będziesz pracować w zespole składającym się z DevOps oraz SysOps.

Będziesz współpracował ściśle z Architektami Oprogramowania oraz wspierał zespoły produktowe w zakresie architektury infrastruktury.

Będziesz tworzył i wdrażał standardy infrastruktury oraz pomagał rozwiązywać trudne problemy techniczne.

Wszystko to odbywać się będzie w środowisku hybrydowym, obfitującym w wiele ciekawych narzędzi.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie na etapie koncepcji (architektura infrastruktury)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej organizacji w warstwie infrastrukturalnej
  • Tworzenie i kontrola standardów dotyczących rozwoju architektury infrastruktury
  • Tworzenie, aktualizacja oraz kontrola wdrożenia długoterminowej wizji architektury IT zgodnej z wymaganiami biznesu
  • Projektowanie architektury, konfigurowanie, zarzadzanie i administracja infrastrukturą fizyczną oraz wirtualną (serwery, macierze dyskowe, sieci komputerowe LAN, WAN, VPN)
  • Projektowanie architektury, konfigurowanie i zarządzanie infrastrukturą Azure (AKS, App Service, Blob Storage, VMSS itp.)
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i optymalizacji zasobów IT

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu architektury IT
  • Projektowanie rozwiązań zgodnych z metodyką DevOps
  • Doświadczenie w projektowaniu wysokodostępnych, wydajnych i elastycznych rozwiązań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Proaktywność, kreatywność i innowacyjność w proponowaniu rozwiązań IT, zorientowania na potrzeby biznesu
  • Umiejętności analityczne, interpretacji i syntezy informacji
  • Wiedzy z zakresu chmury obliczeniowej oraz usług oferowanych przez MS Azure
  • Znajomości sieci komputerowych i urządzeń sieciowych
  • Praktycznej znajomości systemów operacyjnych Linux i Windows Server
  • Ogólna wiedza na temat budowy aplikacji w architekturze mikroserwisów
  • Znajomość usługi katalogowej AD, AAD
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów IT (Agile)
  • Zrozumienie potrzeb organizacyjnych oraz biznesowych
  • Doświadczenia w pracy z Hyper-V lub VMware
  • Doświadczenie z platformą Office 365
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server, Azure SQL
  • Doświadczenia z procesami CI/CD (Azure Devops, Github Actions)
  • Znajomość jednego z: Ansible, Chef, Packer
  • Umiejętność programowania

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej (po powrocie do biura całej firmy - praca zdalna 2 dni w tygodniu)
  • Opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego
  • System kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)
  • Dobrą lokalizację biura
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów
  • Przestrzeń do eksperymentowania
  • Szkolenia wewnątrzfirmowe
  • Treningi umiejętności miękkich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • bony towarowe
  • dobrą lokalizację biura

Etapy rekrutacji

1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie z Dev Ops Team Leader + HRBP

3

Spotkanie z Dyrektorem ds.Technologii

Aktualne oferty pracodawcy
2020/10/MHD

IT Architekt, Prosta 68, Warszawa