Oferta pracy

IT Assets Controller

innogy Business Services Polska Sp. z o.o.O firmie

innogy Business Services Polska Sp. z o.o.

Puszkarska 7J

Kraków

Grupa KION jest wiodącym globalnie dostawcą wózków widłowych i technologii magazynowej oraz usług w zakresie rozwiązań intralogistycznych, jak również dla łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania logistyczne zapewniają optymalny przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach sprzedaży w ponad 100 krajach.

Jesteśmy właścicielem wielu marek produktowych; Linde i STILL to wózki widłowe z segmentu premium, marka Baoli natomiast oferuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Fenwick to największy dostawca wózków widłowych we Francji, a OM na rynku indyjskim. Dematic jest światowym liderem usług w zakresie zautomatyzowanego łańcucha dostaw.

KION Business Services Polska to centrum zaawansowanych usług finansowo-księgowych dla KION Group. Realizujemy procesy w zakresie działu zobowiązań, należności, środków trwałych, transakcji bankowych, księgi głównej i raportowania.

Twoje przyszłe zadania to:

  • Współpraca z oddziałami KION Group, głównie w Niemczech oraz ich wsparcie w obszarze kontroli operacyjnej aktywów IT;
  • Monitorowanie stanów magazynowych zasobów IT w systemie oraz podejmowanie działań w przypadku niezgodności;
  • Nadzór nad zapotrzebowaniem na sprzęty IT w oddziałach KION;
  • Wsparcie organizacji przy wyborze nowych rozwiązań informatycznych;
  • Realizacja procesów związanych z dostępem do aktualnych urządzeń;
  • Koordynacja w zakresie przestrzegania procedur IT na poziomie międzynarodowym poprzez weryfikację poprawności danych w systemie aktywów;
  • Udział w kształtowaniu, adaptacji i doskonaleniu procesów biznesowych o rozwiązania informatyczne.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub dobrze orientujesz się w obszarze kontrolingu środków trwałych;
  • Wyróżnia Cię znajomość zagadnień technicznych dotyczących sprzętu IT oraz systemów zarządzania aktywami;
  • Możesz pochwalić się znajomością języka angielskiego na poziomie min. C1;
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w zespołach międzynarodowych (język niemiecki zdecydowanie może Ci się przydać);
  • Dobrze czujesz się w systemie SAP oraz Excelu;
  • Cechuje Cię spostrzegawczość, wnikliwość oraz chętnie inicjujesz nowe rozwiązania;
  • Budowanie relacji jest dla Ciebie ważne i doskonale wiesz na czym polega sztuka kompromisu;
  • Podróże służbowe nie stanowią dla Ciebie problemu.

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne poranki (rozpoczynasz pracę pomiędzy 7.00 – 10.00)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Komfortowe warunki pracy - biuro w dobrej lokalizacji (okolice Bonarki)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy