Logo Pracuj.pl

IT Biznes Partner

PGE Polska Grupa EnergetycznaO firmie

PGE Polska Grupa Energetyczna

Mysia 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów i rozwijanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi- osobami zarządzającymi IT w Spółkach GK PGE, w zakresie realizacji procesów ofertowania, sprzedaży, negocjowania, dostarczania oraz świadczenia usług ICT.
  • Proaktywna identyfikacja potrzeb biznesowych oraz analiza wymagań Klientów w zakresie zintegrowanych rozwiązań ICT.
  • Współuczestnictwo w tworzeniu planów finansowo-rzeczowych i zakupowych Klientów w zakresie ICT.
  • Monitorowanie prac zespołów odpowiedzialnych za wycenę ofertowanych rozwiązań.
  • Udział w planowaniu budżetu ICT i zarządzanie popytem Klientów na usługi ICT.
  • Bezpośrednie raportowanie obszarowe do CIO w zakresie obsługi Spółek GK PGE.
  • Nadzór CUW ICT w zakresie dokumentów regulujących współpracę z obsługiwanymi Spółkami (Umowa o współpracy, umowy SLA, umowy sprzedaży, aneksy, porozumienia)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, techniczne lub ekonomiczne).
  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi Klienta lub analizy biznesowej (preferowana znajomość branży energetycznej i IT).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość metodologii / procesów dostarczania rozwiązań IT, mile widziany certyfikat ITIL, Prince2 (lub równoważny).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie nastawienia na Klienta oraz budowania pozytywnych relacji.
  • Znajomość technik negocjacyjnych i prowadzenia rozmów handlowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz sprawne działanie pod presją czasu.
  • Silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy przy najciekawszych projektach zmieniających polską energetykę
  • Dodatkowy dzień wolny 14 sierpnia z okazji Dnia Energetyka

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Aktualne oferty pracodawcy
DSIT/4/2022

IT Biznes Partner, Mysia 2, Śródmieście, Warszawa