Logo Pracuj.pl

IT Business Analyst (Business Process Automation)

Billennium S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie wymagań biznesowych w bezpośredniej współpracy z użytkownikami biznesowymi oraz innymi analitykami. Wymagania zebrane w trakcie warsztatów i spotkań będą następnie przez Nią analizowane celem przygotowania specyfikacji wymagań funkcjonalnych. Bazując na opracowanym dokumencie osoba na tym stanowisku będzie projektowała procesy biznesowe i budowała aplikację wykorzystując platformę Pega 8. Przewidujemy możliwość zatrudnienia osoby, która nie zna platformy Pega 8. W takim przypadku zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy z innym narzędziem klasy BPM. Prace będą realizowane w 2 tygodniowych iteracjach. Każda z nich powinna zakończyć się prezentacją obecnego kształtu rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

  • Interpretacja przypadków biznesowych.
  • Prowadzenie analizy w oparciu o przypadki użycia (Use Case) lub historyjki użytkownika (User Story).
  • Modelowanie procesów biznesowych.
  • Przygotowanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych.
  • Budowanie rozwiązań bazujących na platformie Pega 8.
  • Tworzenie makiet ekranów aplikacji przy wykorzystaniu narzędzi prototypowych.
  • Wsparcie merytoryczne zespołu na każdym etapie realizacji projektu.
  • Pilnowanie zakresu realizowanego projektu.
  • Opracowanie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej z wykorzystaniem BPMN i/lub UML.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w modelowaniu procesów biznesowych.
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (praca w międzynarodowym zespole).
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu rozwiązań bazujących na narzędziach klasy BPM.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu rozwiązań działających na platformie PEGA 8.
  • Mile widziany certyfikat PCSA (Pega Certified System Architect) lub PCBA (Pega Certified Business Architect).

To oferujemy

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość zrobienia certyfikatu PCSA (Pega Certified System Architect).
  • Możliwość prowadzenia projektu samodzielnie.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia społecznego, karty multisport.
  • W pełni finansowany kurs języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

IT Business Analyst (Business Process Automation), Kraków