Oferta pracy

IT Business Analyst

ENZODEO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza potrzeb biznesowych

  • Identyfikacja wszelkich ryzyk, problemów, założeń i zależności w projekcie

  • Opracowywanie studiów wykonalności

  • Tworzenie dla systemów wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej (specyfikacje funkcjonalne, schematy systemów)

  • Modelowanie procesów biznesowych oraz badanie ich zgodności z założeniami biznesu

  • Wsparcie PO i zespołu deweloperskiego w realizacji celów poprzez aktywny udział w procesach tworzenia, utrzymania i rozwijania produktów IT

  • Ocena efektywności, ciągłe doskonalenie produktów i procesów, wdrażanie usprawnień, najlepszych praktyk i nowatorskich rozwiązań

  • Opracowywanie założeń do testów i odbioru oprogramowania, uczestnictwo w testach UX

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako analityk biznesowy w projektach z obszaru IT

  • Znajomość modeli wytwarzania oprogramowania (Scrum, Waterfall)

  • Znajomość technik zbierania, analizy, estymacji, prezentacji wymagań oraz narzędzi i technik prowadzenia analizy biznesowej.

  • Zdolność rozumienia działania dużych systemów, sieci powiązań i zależności funkcjonujących pomiędzy systemami

  • Praktyczne doświadczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania: zbieranie potrzeb biznesowych, tworzenie wymagań, projektowanie funkcjonalne i techniczne, tworzenie oprogramowania, testy, wdrożenie

  • Umiejętność wyciągania wniosków z prowadzonych testów i posiadanych danych

  • Dobre zrozumienie wpływu dostarczanych rozwiązań na biznes i ich wartości

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do przedstawiania złożonych koncepcji w jasny i zrozumiały sposób

  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN i UML

  • Praktyczne doświadczenie w projektach dostarczających rozwiązania IT w sektorze e-commerce

  • Doświadczenie w startupie lub dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Znajomość języka SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • analityk biznesowy

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami, m.in.Symfony, Django, FastAPI, React, Kafka, Redis, MongoDB, Docker Swarm, GitLab Pipelines, Ansible, Microservices architecture;

  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą;

  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban);

  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie;

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych;

  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole;

  • Brak nudy i nieformalny klimat;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;

  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport.

  • Świeże owoce i pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

ENZODE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Intredo, Humaine czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Co nas wyróżnia:

• Praca z najnowszymi technologiami.

• Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia.

• Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie.

• Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Przewiń do profilu firmy