Oferta pracy

IT Business Analyst

ONWELO S.A.

10 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 67, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Prosta 67

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Jira

  • Confluence

  • Enterprise Architect

System operacyjny

O projekcie

W Onwelo wiedza techniczna i kilkuletnia praktyka spotyka się ze wzajemną współpracą i osiąganiem sukcesów. Wzmacniając drużynę doświadczonych Analityków w Onwelo będziesz miał/-a okazję dołączyć do zgranego zespołu działającego w branży fintech oraz tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, analizowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych

  • Modelowanie procesów za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań oraz założeń do testów i odbioru oprogramowania

  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów poprzez uczestnictwo w testach i wdrożeniach systemów IT

  • Współpraca z Klientem oraz z zespołem projektowym

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego/Systemowego w projektach IT

  • Masz praktyczne doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych

  • Znasz narzędzia w obszarze analizy danych oraz do modelowania procesów (BPMN, UML)

  • Znasz oprogramowanie Enterprise Architect

  • Wyróżnia Cię umiejętność analitycznego myślenia

  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim (min. B2)

  • Interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • nowoczesne biuro

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa techniczna

3

Spotkanie z managerem

4

3. Informacja zwrotna i decyzja o zatrudnieniu

www.onwelo.com

facebook.com/onwelo/

twitter.com/Onwelo_SA?lang=en

instagram.com/onwelo_com/?hl=en

ONWELO S.A.

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 400 osób, a także otworzyła biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii. Po dołączeniu do Onwelo będziesz odpowiadać za sprzedaż nowoczesnych usług technologicznych, budując obraz godnego zaufania partnera biznesowego.

Przewiń do profilu firmy