Oferta pracy

IT Business Analyst

ENZODEO firmie

10 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

  • Java

  • PHP

O projekcie

Jeżeli chcesz pracować przy budowie nowego ekosystemu e-commerce dla klientów operujących na kilkunastu rynkach na świecie, obsługującym kilka tysięcy zamówień dziennie, a do tego w najprawdopodobniej najlepszej lokalizacji w Warszawie - nad samym brzegiem Wisły - to miejsce jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i projektowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych (udział we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania),

  • Aktywny udział w fazie tworzenia aplikacji, tj. zarządzanie procesem zbierania wymagań, prowadzenie spotkań projektowych, prowadzenie analiz biznesowych oraz opracowanie algorytmów na podstawie przygotowanych metodologii, uzgodnienie algorytmów z klientem, współpraca z zespołem programistów w zakresie doprecyzowania wymagań, rozwiązywanie zagadnień dotyczących algorytmów powstałych w trakcie programowania, prowadzenie testów merytorycznych oraz wsparcie klienta w UAT,

  • Uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów,

  • Analizowanie i modelowanie procesów biznesowych w ujęciu technicznym,

  • Konsultowanie nowych rozwiązań z przedstawicielami biznesu,

  • Wspieranie realizacji celów zespołu i organizacji poprzez aktywny udział w procesach modelowania budowanych i rozwijanych rozwiązań IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu nauk ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka, itp.),

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu wymagań biznesowych, w tym:

  • -w projektowaniu procesów biznesowych, przepływu danych oraz logicznym modelowaniu danych

  • -w analizie wymagań funkcjonalnych do systemów informatycznych

  • -w analizie wymagań poza-funkcjonalnych (dostępność, wolumen danych)

  • -w kategoryzacji i priorytetyzacji wymagań

  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań systemowych oraz UML, BPMN,

  • Bardzo mile widziana podstawowa znajomość wybranego języka programowania wyższego poziomu (Python, Java, PHP),

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności komunikacja i prezentacja,

  • Doskonałe umiejętności planowania, organizacji i wyznaczania priorytetów,

  • Dbałość o szczegóły, wnikliwa obserwacja i optymalizacja procesów.

  • Doświadczenie w e-commerce.

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,

  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą,

  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban),

  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Ubuntu/Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie,

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych,

  • Budżet szkoleniowy,

  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole,

  • Brak nudy i nieformalny klimat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,

  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie,

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

ENZODE

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Fintredo, Etrose, Cabroz czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Praca z najnowszymi technologiami,

Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,

Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,

Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy