Oferta pracy

Polcode Sp. z o.o.

IT Business Manager

Polcode Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Starowiślna 13, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 14 lis 2020
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Starowiślna 13

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Język angielski

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów (poprzez UpWork).

  • Obsługa zapytań ofertowych.

  • Utrzymanie i obsługa istniejących klientów.

  • Kontrolowanie rentowności projektów i działu.

  • Zarządzanie podległym (max. 10 osobowym) zespołem programistów (integrowanie zespołu wokół wspólnych celów, planowanie i egzekwowanie rozwoju poszczególnych osób w kontekście oczekiwań rynku i budowanej oferty firmy).

  • Budowa oferty usług i rozwiązań dla klientów firmy.

  • Doskonalenie procesów i narzędzi sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w branży IT.

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim.

  • Posiadasz profesjonalne podejście do obsługi klienta poparte doświadczeniem.

  • Podejmujesz decyzje i inicjujesz działania.

  • Znasz i wykorzystujesz możliwości Internetu.

  • Produkty oraz technologie webowe nie są Ci obce (mile widziane).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klarowny system wynagrodzeń (podstawa + premia zadaniowa)

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu.

  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.

  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.

  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji. Wybór należy do Ciebie.

  • Współpraca i kontakty z klientami z całego świata!

  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Zaproszenie na rozmowę

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Zadanie w języku angielskim

4

Witaj w Polcode!

Cześć!

Jesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach open-source.

Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które aplikujesz.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy