Prosimy o zawarcie w CV niniejszej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z z ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Client Support z językiem francuskim

Akanea Polska

7 000 brutto / mies.

aleja Jana Pawła II 27

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • ERP

  • WMS

  • FastReport

  • Windows Pro

  • Windows Server

O projekcie

Po okresie szkolenia w Polsce i we Francji oraz poznania podstawowych rozwiązań informatycznych, będziesz zapewniał wsparcie B2B stałym klientom firmy w zakresie funkcjonowania naszego autorskiego oprogramowania ERP i WMS AKANEA. Zagwarantujesz obsługę zgłoszeń zgodnie z przyjętymi procedurami, aby umożliwić klientom niezawodne działanie systemów i kompletne rozwiązanie zgłoszenia w możliwie najkrótszym czasie.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i rozwiązywanie zapytań klientów (diagnoza zgłoszenia – studium wykonalności – rozwiązanie lub przekazanie zgłoszenia do wyższego działu technicznego)

  • Wspieranie klienta w bieżącej pracy z oprogramowaniem

  • Analiza potrzeb klienta i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań i/lub usług we współpracy z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wskazane wykształcenie techniczne o profilu IT.

  • Dobra znajomość języka francuskiego.

  • Podstawowa wiedza na temat informatycznych systemów zarządzania i baz danych.

  • Doświadczenie z oprogramowaniem typu ERP lub WMS oraz podstawy SQL będą ogromnym plusem!

  • Ogólna wiedza z zakresu funkcjonowania zakładów produkcyjnych będzie atutem.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw programowania i metodologii SCRUM.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilną pracę w biurze klasy business w Warszawie w godz. 9.00 -17.00

  • Narzędzia pracy: laptop, smartphone, dostęp do samochodu służbowego

  • Umowa na czas nieokreślony od zaraz!

  • Profesjonalne szkolenia w Polsce i we Francji i pracę z ciekawymi projektami.

  • Możliwość pracy zdalnej w systemie 3 dni pracy zdalnej / 2 dni w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Wybierając AKANEA, dołączasz do ponad 250-osobowej francuskiej firmy, która od ponad 25 lat dostarcza na rynek europejski rozwiązania informatyczne dla sektora rolno-spożywczego i supply-chain. Firma jest częścią francuskiej grupy ISAGRI, która może poszczycić się jedną z czołowych pozycji wśród dostawców rozwiązań IT m.in. dla branży transportowej, przemysłu rolno-spożywczego, spedycji, obsługi celnej czy księgowości.

AKANEA to firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania i ambitne projekty, ale przede wszystkim na ludzi, bo to właśnie pracownicy są kluczem do sukcesu i zapewniają z roku na rok dwucyfrowy wzrost firmy!

W ramach rozwoju firmy i wzmocnienia zespołu AKANEA Polska w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko IT Client Support z językiem francuskim. Jeśli jesteś osobą otwartą na współpracę z klientem B2B, dynamiczną, komunikatywną i nastawioną na rozwój, dołącz do AKANEA!

Przewiń do profilu firmy

Profil Kandydata

Poszukujemy osoby, która we współpracy z zespołem projektowym we Francji, będzie odpowiedzialna za wdrażanie naszego oprogramowania u klientów AKANEA w Polsce. Otwartej na współpracę z klientem i współpracownikami, dynamicznej, samodzielnej, proaktywnej, dobrze zarządzającej czasem i priorytetami.

Aplikowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w JĘZYKU FRANCUSKIM lub ANGIELSKIM