Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Customer Care Specialist

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Business Link zapewniamy serwisowaną przestrzeń biurową klasy premium na elastyczny wynajem. Nasze biura i cowork otwarte są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wysokiej jakości, nowoczesny design sprzyja kreatywności nawet największym zespołom projektowym korporacji międzynarodowych, ale Business Link dopasowany jest do każdej skali biznesu. Z naszych przestrzeni do pracy w Polsce oraz Czechach korzysta ponad 600 firm.

    Strefy chill out’u, najlepsza kawa, profesjonalna obsługa, jak również szeroki dostęp do praktycznych szkoleń powoduje, że lepiej się tu pracuje. Wartością dodaną jest też networking i linkowanie. Ponad 40% firm korzystających z Business Link współpracuje ze sobą. Nasze sale spotkań dzięki wysmakowanemu designowi i prestiżowym lokalizacjom polecane są na eleganckie spotkania biznesowe. Oferujemy również zapadające w pamięć przestrzenie eventowe, w których możemy dzielić się ze swoimi gośćmi najlepszymi przeżyciami.

    Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa drobnych zgłoszeń IT (m.in. konfiguracja drukarek)
    • obsługa sprzętu konferencyjnego
    • kompleksowa obsługa recepcji
    • opieka nad Klientami i ich gośćmi, dbanie o wysoką jakość oferowanych usług
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • obsługa salek spotkań
    • wsparcie w organizacji konferencji i spotkań
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i budowanie relacji z Klientami

    OCZEKIWANIA:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows oraz Mac OS

    OFERUJEMY

    • ciekawą pracę pełną wyzwań w innowacyjnej firmie
    • pracę w młodym dynamicznym zespole
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wyjątkowe miejsce pracy