Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Customer Service Specialist

LEO | Programy dla firm

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Teodora Kalidego 69

Chorzów

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • DNS

  • DHCP

  • AD

  • Hyper-V

  • WSUS

  • GPO

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie na zgłoszenia klientów przez telefon, czat oraz system Freshdesk

  • Analiza, rozwiązywanie oraz przekazywanie bardziej skomplikowanych zgłoszeń reszcie zespołu

  • Rozwój wewnętrznej dokumentacji oraz zewnętrznej bazy wiedzy

  • Zapewnienie ciągłej dostępności systemów informatycznych, aplikacji, komponentów infrastruktury i usług

  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Windows zarówno w środowisku fizycznym, jak i wirtualnym

  • Wdrażanie wymagań bezpieczeństwa IT oraz dalszy rozwoju standardów bezpieczeństwa IT

  • Czynne uczestnictwo w rozwiązywaniu incydentów i problemów

Nasze wymagania

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w podobnej roli

  • Chęć nauki oraz rozwoju

  • Przynajmniej podstawową znajomość usług Microsoft (DNS, DHCP, AD, Hyper-V, WSUS, GPO)

  • Przynajmniej podstawową znajomość kluczowych technologii dotyczących zagadnień sieciowych

  • Przynajmniej podstawową znajomość rozwiązań wirtualizacji, storage, oraz backup

  • Przynajmniej podstawową umiejętność administracji bazami danych Microsoft SQL Server

  • Przynajmniej podstawową znajomość języka SQL

  • Dobrą znajomość urządzeń końcowych (m.in.: komputery, laptopy, drukarki, urządzenia mobilne)

To oferujemy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Elastyczny czas pracy

  • Praca zdalna

  • Możliwość rozwoju własnych pomysłów

  • Nowe biuro z doskonałym dojazdem

  • Darmowy parking

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Spotkania integracyjne

Poznaj LEO

Zespół Serwisowy LEO to nasza duma i publiczna twarz firmy. Jako Serwis od blisko trzydziestu lat wspomagamy setki firm w wyzwaniach informatycznych, oferując autorskie oprogramowanie oraz bieżące wsparcie. Jesteśmy małą oraz zgraną ekipą profesjonalistów, którzy nie spoczną, póki zadanie nie zostanie wykonane.

Nasz zespół składa się osób, które potrafią podejmować szybkie decyzje, mają zamiłowanie do rozwiązywania problemów i myślenia poza schematem. Głównym celem LEO jest ciągłe wnoszenie wartości dla naszych klientów oraz siebie samych. Dołącz do zespołu LEO i zmieniaj z nami rzeczywistość polskiego Internetu!

LEO od blisko trzydziestu lat wspomaga polski biznes w wyzwaniach informatycznych, oferując autorskie programy oraz najwyższej jakości wsparcie techniczne. Firmy, z którymi współpracujemy, chwalą sobie naszą pomoc oraz rozwiązania, które automatyzują i usprawniają pracę organizacji.

Każdy członek zespołu, od najniższego, do najwyższego szczebla, powinien wyróżniać się zestawem pewnych cech. Jeśli potrafisz szybko reagować i brać odpowiedzialność, ciągle rozwijasz siebie i innych oraz dążysz do pełnego rozwiązania problemu, to na pewno będziesz pasować. Dołącz do zespołu LEO!

Przewiń do profilu firmy