Logo Pracuj.pl

IT Delivery Manager/IT Project Manager

Getin Noble Bank S.A.O firmie

Getin Noble Bank S.A.

rondo Daszyńskiego 2c

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów IT zgodnie z obowiązującą w organizacji metodyką zarządzania projektami,
  • zarządzanie harmonogramem, budżetem i ryzykiem projektów
  • zarządzanie zasobami przydzielonymi do projektu oraz monitorowanie ich alokacji,
  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi,
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami wewnętrznymi w zakresie realizacji prac.

Nasze wymagania

  • minimum 4 letniego doświadczenia jako IT projekt/release/delivery manager,
  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami IT i wytwarzania oprogramowania ,
  • doświadczenie we współpracy z zespołem programistów (projekty „in house”),
  • doświadczenia w pracy z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT,
  • zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych,
  • otwartości, elastyczności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów na różnych poziomach organizacji,
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania (.Net, PHP),
  • mile widziane certyfikaty z zarzadzania projektami.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do platformy MyBenefit z szeroką ofertą benefitów (np. bilety do kina, teatru),
  • benefit w postaci karty MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do akcji w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w organizacji,
  • samodzielne stanowisko pracy w energicznym i ambitnym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji

1

Analiza aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie

4

Informacja zwrotna

IT Delivery Manager/IT Project Manager, rondo Daszyńskiego 2c, Warszawa