Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Engineer

  • Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski), Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

    Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

    Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

    IT Engineer

    Obowiązki:

    • Administrowanie systemami w środowisku Windows
    • Utrzymanie, rozwój i optymalizacja systemów
    • Utrzymanie i konserwacja oprogramowania oraz sprzętu IT
    • Rozpoznawanie i oceniane problemów oraz podejmowanie decyzji dotyczących ich rozwiązywania
    • Wspieranie pracowników drugiej linii wsparcia i współpracowanie przy różnorodnych projektach IT
    • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe w obszarze IT lub doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
    • Wiedza z zakresu archiwizacji danych i zarządzania kopiami zapasowymi w środowisku VMWare
    • Umiejętność tworzenia skryptów w środowisku Linux oraz Windows będzie dużym atutem
    • Zorientowanie na kwestie związane z niezawodnością i bezpieczeństwem infrastruktury IT
    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, również w języku angielskim
    • Gotowość do rozwoju kompetencji stanowiskowych oraz menadżerskich (perspektywa awansu)
    • Umiejętność obiektywnej oceny sytuacji i działania w sytuacjach kryzysowych.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
    • Pracę w dynamicznym środowisku oraz możliwość bezpośredniej współpracy z Klientem z branży fashion
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczność związana z czasem pracy
    • Pakiet benefitów socjalnych
    • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu procedur i standardów dla nowopowstałego oddziału
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy, wśród osób będących pasjonatami w swoich dziedzinach
    • Możliwość realizowania swoich pomysłów, dzięki szybkiemu i krótkiemu procesowi decyzyjnemu
    • Swobodę działania, realny wpływ na rozwój firmy.

    Jesteś zainteresowany?
    Złóż swoją aplikację w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

    Czekamy na Twoją aplikację!

    Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: www.pl.ingrammicro.eu

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.