Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT ERP Project Manager

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Skawina

    Główna odpowiedzialność:

    Koordynacja projektu wdrożenia systemu ERP w ścisłej współpracy z wewnętrznym działem IT oraz Zarządem firmy będącej wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań promocyjnych.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór projektu wdrożenia nowego systemu ERP w firmie
    • analiza zmapowanych procesów w poszczególnych obszarach funkcjonalnych organizacji
    • odpowiednie odzwierciedlenie procesów w systemie
    • współpraca z zespołem wdrożeniowym po stronie dostawcy
    • koordynowanie prac wewnętrznego zespołu projektowego
    • organizacja szkoleń z obsługi systemu dla użytkowników
    • bieżąca obsługa klientów wewnętrznych (obsługa zgłoszeń, diagnoza oraz rozwiązywanie problemów)

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze administracji biznesowej lub informatyki)
    • znajomość systemów ERP (mile widziana praktyczna wiedza na temat IFS lub NAVISION)
    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (zawierające planowanie, wdrożenie oraz zarządzanie ryzykiem i zmianą)
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i proaktywność w rozwiązywaniu problemów
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijających się strukturach
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • przyjazną atmosferę pracy
    • kafeteryjny system motywacyjny (opiekę medyczną, MyBenefit)
    • elastyczną formę zatrudniania (umowa o pracę lub B2B)
    • możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu procesu implementacji ERP w wewnętrznych strukturach IT
    Dołącz do Nas!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych  - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Hałacińskiego 21 w celach niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji.”

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych  - Lynka Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Hałacińskiego 21 w celach niezbędnych do realizacji  bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”