Oferta pracy

IT Head of Sales

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

20 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest Software House z Warszawy, który tworzy indywidualnie dopasowane oprogramowanie na zamówienie swoich klientów.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w firmach zajmujących się dostarczaniem usług IT lub integracją rozwiązań IT, zarządzasz zespołem sprzedażowym i rozwijasz jego kompetencje oraz rozumiesz marketing jako wsparcie w działaniach sprzedażowych, wyślij nam swoje CV

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie zespołu sprzedawców (5 osób z perspektywą zwiększenia) pracujących na rynku polskim i rynkach zagranicznych (głównie kraje europejskie), nad pozyskiwaniem nowych klientów z segmentu enterprise

  • Odpowiedzialność za indywidualne i zespołowe cele sprzedażowe

  • Wpływ na bieżące kształtowanie strategii sprzedaży, wyznaczanie nowych kierunków i pomysłów na działanie

  • Prowadzenie i nadzorowanie działań prospectingowych / social selling z wykorzystaniem narzędzi typu Waalaxy, Snov.io

  • Doskonalenie procesów w obszarze sprzedaży new business

  • Bliska współpraca z działem marketingu w zakresie planowania działań marketingowych wspierających sprzedaż- wpływ na doskonalenie procesów i praktyk stosowanych przez zespół marketingu

  • Rozwój pracowników - leadership i praca nad rozwojem kompetencji zespołu

  • Analiza wyników zespołu i indywidualnych, identyfikacja obszarów do poprawy, wdrażanie zmian / optymalizacja procesów

  • Monitorowanie lejka sprzedażowego, analiza trendów, wyciąganie wniosków

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży w firmach software’owych, zajmujących się dostarczaniem usług IT lub integracją rozwiązań IT

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i rozwijaniem jego kompetencji (leadership)

  • Doświadczenie w pracy z dużymi przedsiębiorstwami, w szczególności z branży life-science, usług finansowych, produkcyjnej, energetycznej, paliwowej, media & telco lub retail & consumer goods

  • Doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań It na przynajmniej jednym rynku zagranicznym (DACH, Skandynawia, UK, USA)

  • Umiejętność tworzenia nowych pomysłów na produkty, sprzedaż czy dotarcie do nowych grup klientów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1+

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do firmy, która rozwija się szybko i jednocześnie w zrównoważony sposób, notując regularne wzrosty sprzedaży

  • Szansa na objęcie kluczowej w firmie roli zarządzania sprzedażą i wdrażania własnych pomysłów na rozwój procesów

  • Pracę stacjonarną w jednym z biur firmy w Warszawie, Łodzi, Rzeszowie lub Białymstoku lub zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy w wysokości 20000- 30000 zł netto + VAT oraz premii rocznej uzależnionej od realizacji celu sprzedaży

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy- laptop, telefon

  • Pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach

  • Realną szansę awansu- w perspektywie 3 lat możliwość dołączenia do Zarządu

  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna w Medicover, Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.