Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Helpdesk and Network Specialist (mid)

VikingCo Poland sp. zo.o.

umowa o pracę
9 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz zarządzać infrastrukturą lokalną (np. serwery, stacje robocze, sieć wifi, centrala telefoniczna, monitoring, urządzenia biurowe)

  • Zajmiesz się planowaniem i zakupami oraz przygotowaniem i utrzymaniem sprzętu, ciągłości licencji

  • każdorazowo przygotujesz sprzęt dla nowych pracowników

  • będziesz szkolić i codzienne wspierać użytkowników

  • przejmiesz odpowiedzialność za utrzymywanie zabezpieczeń dostępu do pomieszczeń i systemów

  • będziesz zapobiegać awariom i incydentom, usuwać awarie

  • będziesz utrzymywać system zarządzania bezpieczeństwem informacji (polityka wewnętrzna i procedury bezpieczeństwa informacji)

  • będziesz zarządzać bezpieczeństwem informacji danych (RODO) w obszarze IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o wysokich standardach pracy

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa serwerów, sieci, usług/aplikacji; środowiska opartego o system Windows

  • znajomość systemów antywirusowych na poziomie administratorskim

  • doświadczenie w nadzorowaniu systemu backup

  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu planów zapewniających nieprzerwany dostęp biznesu do danych, polityk kopii zapasowej

  • konsekwencja i inicjatywa w działaniu

  • dużo uśmiechu

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym

  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wymagań i dokumentacji

  • samodzielność i terminowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na UOP lub stała współpraca w oparciu o B2B, skutkujące otrzymywaniem raz w miesiącu worka złota.

  • Hybrydowa forma pracy. Minimum 3 dni w naszym Centrum Dowodzenia przy ulicy Kościuszki we Wrocławiu, dostosowane do potrzeb użytkowników. Możliwość nadawania z macierzystego portu.

  • Maszyny do pisania i scrollowania głupot, kiedy nikt nie patrzy (Dell/Apple) oraz pakiet darmowych usług telekomunikacyjnych.

  • Pracę w zespole tak dynamicznym, że czasem sam zapomina, dokąd płynie.

  • Bycie częścią ekipy, która robi telekom inaczej. Tworzy biznes, który traktuje użytkowników jak ludzi, nie świnki-skarbonki. Jest sobie sama sterem, żeglarzem i okrętem.

  • Benefity jak wszędzie: Multisport, opieka medyczna, dzień-z-jakimś-jedzeniem, szkolenia itp., itd.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Ahoj!

Witaj na pokładzie Mobile Vikings, jednego z największych niezależnych operatorów komórkowych na polskich wodach. Od 8 lat obieramy kurs na wolność, dbanie o użytkowników i współtworzenie razem z nimi rewolucji na skostniałym rynku telekomunikacji. A ponieważ żegluje już z nami prawie 100 000 Vikingów, roboty jest sporo!

Załoga, która napędza drakkar naszej sieci to blisko 60 osób. Rośniemy, więc potrzebujemy wprawnych rąk do pracy, które przekują idee w czyny.

W naszej załodze przydałby się ktoś, kto z radością zaopiekuje się podróżą Vikingów na sieciowych i sprzętowych wodach, w roli IT Help Desk & Network Specialist.

Przewiń do profilu firmy