Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Helpdesk

Masterlease

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSOffice

System operacyjny

O projekcie

Jako Helpdesk będziesz pełnić funkcję pierwszego poziomu wsparcia dla wszystkich użytkowników końcowych oraz współpracować z innymi zespołami w celu rozwiązywania zadań, które wymagają niezależnej oceny i podjęcia własnych decyzji dotyczących sposobu ich rozwiązywania.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia

  • Diagnozowanie i analizowanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem

  • Przygotowywanie i instalacja systemów operacyjnych na komputerach

  • Przygotowywanie i konfiguracja telefonów w systemie MDM

  • Zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu Windows 10 i pakietu MS Office ( Excel, Outlook)

  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszarów IT

  • Podstawowa znajomość urządzeń z systemem Android/iOS

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność

  • Samodzielność, skrupulatność i terminowość

  • Umiejętność analitycznego myślenia i czytania dokumentacji

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Ciekawy zakres obowiązków i realizowanych czynności

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Realne szanse rozwoju w firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Dużą samodzielność przy wykonywaniu obowiązków

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej

  • System świadczeń dodatkowych (dofinansowanie Pakiet Medyczny LuxMed, Karta Multisport, system kafeteryjny MyBenefit)

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy