Oferta pracy

IT Helpdesk - IT Support Specialist

LG Electronics Polska Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Wołoska 22

Warszawa

IT Helpdesk / IT Support Specialist
Dział Mobie Communications

Zadania na stanowisku:

  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemami oraz aplikacjami biurowymi
  • Instalacja i konfiguracja komputerów
  • Administrowanie sprzętem informatycznym, jego utrzymanie i konserwacja
  • Wsparcie prowadzonych wewnętrznie projektów poprzez rekomendowanie odpowiednich rozwiązań IT
  • Udział w projektach i szkoleniach związanych z wdrożeniem nowych technologii

Wymagania:

  • Dobra znajomość od strony administracyjnej pakietu MS Office oraz systemów operacyjnych Windows
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z użytkownikami
  • Student/ absolwent uczelni o kierunku informatycznym (mile widziane)
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, karta lunchowa
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS, m.in. ‘wakacje pod gruszą’, prezenty świąteczne
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego, licencje do platformy szkoleniowej LinkedIn Learning

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy