IT Helpdesk

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2017-11-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Goldman Recruitment
Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - globalnego lidera w swojej branży. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

IT Helpdesk

Miejsce pracy: Łódź
Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref. 17962/0

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem (komputery, drukarki, itp.),
  • wsparcie użytkowników przy problemach technicznych,
  • konfiguracja urządzeń biurowych i narzędzi systemowych,
  • obsługa awarii zgłaszanych przez użytkowników sprzętu

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności sprawnego znalezienia potrzebnych informacji w dokumentacji technicznej, bazie wiedzy lub Internecie,
  • znajomości budowy komputerów PC: diagnozowanie podstawowych problemów sprzętowych (awarie dysku, zasilacza, pamięci), umiejętność wymiany podzespołów komputera,
  • znajomości systemów Microsoft Windows (wersje 7, 8, 10): instalacja i konfiguracja systemu (instalacja sterowników, oprogramowania, podłączenie do domeny, instalacja drukarek sieciowych),
  • znajomości pakietu Microsoft Office: rozwiązywanie podstawowych problemów, konfiguracja Outlook,
  • podstawowej wiedzy w zakresie sieci IP: DHCP, DNS, IPv4, TCP/UDP.

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole i wspaniałą atmosferę,
  • udział w ciekawych projektach,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • rozbudowany system świadczeń socjalnych i benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się