Oferta pracy

IT Helpdesk Technician (pół etatu)

Cybercom Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 35, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Cybercom Poland Sp. z o.o.

Składowa 35

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz rozwiązywać problemy pracowników grupy Cybercom każdego dnia

  • Pomożesz w zarządzaniu całością sprzętu, którego używają pracownicy

  • Nauczysz się monitorować lokalne centrum danych i środowiska chmurowe

  • Sprawdzisz jak w praktyce wygląda praca administratorów IT

  • Codziennie będziesz się uczyć nowych rzeczy i rozwijać

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów informatycznych lub pokrewnych

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, obsługę systemów i czytanie dokumentacji – codziennie będziesz się komunikować z międzynarodowymi zespołami, więc oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Wiesz jak w systemie Windows dodać drukarkę sieciową

  • Orientujesz się do czego służy skrętka i czemu komputer „ma Internet bez kabla”

  • Nie obawiasz się szukać innowacyjnych rozwiązań dla nawet najtrudniejszych problemów, a wręcz zacierasz ręce na tego typu zadania 😊

To oferujemy

  • Pracę częściowo zdalną oraz w elastycznych godzinach - poszukujemy osoby dostępnej na pół etatu (ok. 80h/miesiąc) oraz zainteresowanej umową zleceniem

  • Nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie

  • Możliwość decydowania, na co przeznaczysz swój budżet rozwojowy (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje)

  • Super zespół ludzi z pasją do zdobywania nowej wiedzy i poszukiwania nieszablonowych rozwiązań

  • Kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą

  • Pracę w organizacji o jasnych wartościach i skandynawskim kapitale

  • Szereg inicjatyw urozmaicających codzienną pracę 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Rozwijamy nasz wewnętrzny zespół wsparcia IT! To właśnie dzięki niemu nasza firma może płynnie funkcjonować, a w razie pojawienia się trudności – pożar jest gaszony jeszcze zanim się pojawi.

W Polsce posiadamy trzy biura (Łódź, Warszawa, Bydgoszcz) oraz ponad 350 Specjalistów, natomiast cała grupa Cybercom to łącznie ponad 1200 osób w czterech krajach!