Oferta pracy

IT HR Business Partner

ENZODEO firmie

Rekrutacja zdalna

ENZODE

Wioślarska 8

Warszawa

Poznaj nas:

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Fintredo, Etrose, Cabroz czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami,
  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby
    i doświadczenia,
  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,
  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk takie jak: techniczne, specjalistyczne
    i menedżerskie,
  • Aktywne poszukiwania kandydatów na rynku IT,
  • Prowadzenie działań kreujących pozytywny wizerunek Enzode jako pracodawcy, na zewnątrz oraz wewnątrz firmy,
  • Wsparcie managerów we wszelkich działaniach związanych
    z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • Dbanie o relacje w zespole, feedbacki, wysoką jakość komunikacji,
  • Dbanie o odpowiedni przepływ informacji w firmie.

Wymagania:

  • Min. 4 lata pracy na podobnym stanowisku w dziale HR w firmie IT lub agencji doradztwa personalnego z ukierunkowaniem
    na rynek IT,
  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR na rynku dedykowanych dla zespołów IT,
  • Doświadczenia w realizowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu działań HR-owych w obszarze rozwoju i retencji pracowników,
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na cel,
  • Samodzielność i inicjatywa,
  • Dążenie do rozwiązywania problemów i usprawnienia procesów,
  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność negocjacji i argumentacji, umiejętność budowania relacji,
  • Umiejętności strategicznego myślenia oraz umiejętność prezentacji.

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji
  • Współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole
  • Brak nudy i nieformalny klimat
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie
  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy