Oferta pracy

IT HR Business Partner

KACZMARSKI GROUP

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad rekrutacja dla całego departamentu IT, współpraca z Researcherem i Rekruterem IT

  • Doradzanie biznesowi w zakresie realizacji potrzeb: rekrutacyjnych, rozwojowych oraz oceny pracowniczej, ale również w zakresie wsparcia w stosowaniu narzędzi HR, rekomendowania rozwiązań usprawniających działanie i efektywność organizacyjną, doradztwa z zakresu prawa pracy, procedur i zasad obowiązujących w firmie,

  • Opieka nad procesami HR-owymi w departamencie IT: rozmowy Exit Interview, podsumowania okresu próbnego, ocena okresowa i inne,

  • Doradztwo z zakresie tworzenia, planowania budżetów oraz nowych wakatów – planowanie awansów, podwyżek oraz wszelkiego rodzaju zmian kadrowych

  • Uczestnictwo w kluczowych projektach biznesowych

  • Wsparcie menadżerów w obszarze związanym z zarządzaniem zespołem i innych bieżących sprawach.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w roli HR Business Partnera (najlepiej w obszarze IT), lub 4 letnie doświadczenie jako Specjalista ds. HR w wewnętrznym HR

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Ekonomia

  • doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i procesach związanych z rozwojem pracowników

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • znajomość programu MS Excel w stopniu średniozaawansowanym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację min. B2

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowywania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych,

  • umiejętności analityczne

  • samodzielność, pro aktywność i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji na różnych poziomach organizacji

  • asertywność, umiejętność przekonywania do rozwiązań i pomysłów i umiejętności negocjacyjne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują