Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Infrastructure Manager

SPRAVIA Sp. z o.o. dawniej Budimex Nieruchomości

Skierniewicka 16/20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zasobów infrastrukturalnych i ich kosztów

  • Zapewnienie ciągłości działania usług IT

  • Zarządzanie kompleksową usługą dostarczającą platformę techniczno-systemową oraz środowisko biurowe

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług IT

  • Optymalizacja parametrów środowiska IT

  • Monitorowanie poziomu świadczenia usług i rozliczanie kosztów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu usługami infrastruktury IT w modelu PaaS, SaaS oraz cloud

  • Znajomość zagadnień datacenter

  • Znajomość zagadnień i procesów w zakresu bezpieczeństwa oraz narzędzi do jego zarządzania

  • Znajomość zagadnień i polityk licencyjnych

  • Praktyczna znajomość Office 365, środowiska Microsoft (Exchange, Onedrive, Teams, Azure)

  • Praktyczna znajomość zagadnień Identity managament

  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych w rozproszonym środowisku

  • Znajomość zagadnień platormy biurowej (stacje robocze, wydruk centralny, narzędzia wspierające utrzymanie)

  • Znajomość praktyk ITIL

To oferujemy

  • Pracę w firmie o uznanej renomie

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole i dobrą atmosferę w miejscu pracy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną na wysokim poziomie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. Ubezpieczenie na życie, system benefit)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • paczki świąteczne

  • krótsze piątki w pracy

  • ... i wiele innych

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Przewiń do profilu firmy