Oferta pracy

IT Infrastructure Specialist

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AZURE

  • LAN

  • SAN

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za infrastrukturę sieciowo-serwerową biura głównego jednego z liderów branży elektroniki użytkowej

  • Nadzorowanie wdrożenia nowych elementów infrastruktury

  • Samodzielne prowadzenie projektów

  • Bezpośrednia współpraca z klientem wewnętrznym jako druga linia wsparcia utrzymania infrastruktury

  • Monitorowanie infrastruktury i reagowanie na incydenty

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii: Sieciowych: LAN, WLAN, Firewall, etc. / Serwerowych, wirtualizacja / Sieci SAN, macierze danych / Systemów kopii bezpieczeństwa

  • Znajomość systemów z rodziny Windows Server

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, samodzielności w działaniu

Mile widziane

  • Zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa infrastruktury

  • Znajomość technologii audio-video oraz systemów wideokonferencyjnych

  • Znajomość platformy AZURE

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę hybrydową w modelu 3/2 + Elastyczne godziny pracy

  • Pełną samodzielność oraz możliwość realnego wpływu na zmiany w architekturze infrastruktury

  • Swobodną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i poszerzenia kompetencji w wybranym kierunku (Wirtualizacja, Bezpieczeństwo, Bazy Danych, i inne)

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport

  • Dostęp do platformy szkoleniowej