Oferta pracy

IT Integrator / Project Manager

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

Project Management

Supporting PM Processes and Reporting

Stakeholder Relationship Management

Service Management

Nasze wymagania

  • Min. 4-5 lat doświadczenia w Project Management (preferowane w środowisku infrastrukturalnym na czołowej pozycji w dużych międzynarodowych projektach/programach),

  • Doświadczenie w projektach infrastruktury IT i rozumiesz co najmniej jedną z następujących dziedzin: Sieci, pamięć masowa, wirtualizacja, bazy danych - hosting w chmurze prywatnej i/lub publicznej,

  • Masz postawę skoncentrowaną na potrzebach klienta,

  • Posiadasz umiejętności zarządzania czasem, organizacją i komunikacją,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym i wielokulturowym środowisku,

  • Umiejętności przywódcze, cenisz sobie proaktywny sposób pracy i podejście „can-do” – potwierdzone historią zrealizowanych projektów,

  • Biegłość: Excel, PPT i/lub Visio.

Mile widziane

  • Project Management certifications e.g. AgilePM, PMP, PRINCE2, IPMA,

  • ITIL Service Management certification,

  • Certification in Excel, PPT and/or Visio.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

In Service Integration - Global Infra Management Tribe we are focused on coordinating and supporting the services provided by our unit to the global ING Network. We are a group of Domain Architects, Integrators and Security Officers who get the job done!