Logo Pracuj.pl

IT Junior Project Manager

InSee Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

InSee Sp. z o.o.

Taneczna 78

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nauka, nauka, nauka – jako Junior PM będziesz ściśle współpracował z Project Managerem - Twoim zadaniem będzie czerpanie od niego garściami wiedzy i zdobywanie doświadczenia
  • Zarządzanie terminową realizacją zadań – zarówno projektowych jak i change requestów
  • Współpraca z zespołem programistycznym – chleb powszedni każdego dnia, konsultacje i dbanie o dobry przepływ informacji (ale też o pozytywną atmosferę!)
  • Opieka nad klientem – bieżąca komunikacja, udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów
  • Współtworzenie zakresów funkcjonalnych – wsparcie PM’a (oraz klienta) w zrozumieniu realnych potrzeb klienta i opracowywaniu rozwiązań, które je spełnią, opisywanie i weryfikacja wymagań, przygotowywanie specyfikacji (nierzadko w języku angielskim). Oznacza to, że połowa Twoich zadań będzie dotyczyła analizy biznesowej i funkcjonalnej.
  • Udział w spotkaniach z klientami – poprzedzony odpowiednim przygotowaniem, agendą
  • Obserwowanie workflow pracy + feedback – jesteśmy szaleni na punkcie workflow’u naszej pracy, jeśli zauważysz możliwe usprawnienia lub wąskie gardła, liczymy na feedback

Nasze wymagania

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy w software house / agencji interaktywnej (najlepiej e-commerce) – powiedzmy to wprost – bez choćby minimalnego doświadczenia przy wdrożeniach nie pociągniesz, będziesz zdemotywowany już na starcie. Jeśli jednak miałeś okazję popracować w tej działce choć przez chwilę i czujesz, że to jest to – wiedz, że możesz się u nas wiele nauczyć i chcemy w Ciebie inwestować.
  • Pasji i chęci do pracy i rozwoju – szukamy ludzi żywo zainteresowanych tym co robią, „wkręconych w temat”, ambitnych, którzy każdego dnia potrzebują udowodnić sobie i światu, że potrafią
  • Bardzo dobrej organizacji pracy – zarządzanie projektami i opieka nad zadaniami klienta to typowy multi-tasking, jeśli jesteś typem kreatywnego twórcy, który jest doskonały w budowaniu wizji ale nie lubi dopinać wielu „małych” zadań każdego dnia – NIE aplikuj! - Szukamy ludzi świetnie radzących sobie z natłokiem informacji i lubiących żywioł „to-do’sów” – jeśli odhaczanie kolejnych tematów Cię nie nakręca, nie dasz rady :)
  • Umiejętności budowania dobrych relacji ze współpracownikami i klientem – na koniec dnia potrzebujesz być lubiany w zespole, żeby zespół dla Ciebie chętnie dowoził; nie wspominając już o tym, że dobre relacje z klientem potrafią zdziałać cuda (zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych)
  • Umiejętności komunikacji z ludźmi, także w języku angielskim – tak, InSee jest firmą obsługującą coraz więcej zagranicznych klientów, język angielski na poziomie komunikacji mówionej i pisanej jest wymaganiem. Co więcej, jeśli komunikacja z klientem nie jest - - ---- Twoją mocną stroną i wolisz tylko siedzieć schowany za narzędziem do PM’owania, nie aplikuj – w InSee dużo komunikujemy się bezpośrednio.

To oferujemy

  • Inwestujemy w Twój rozwój – poświęcimy Ci dużo czasu, abyś mógł sprawnie realizować codzienne obowiązki ale też zdobywać nowe kompetencje
  • Chętnie dzielimy się doświadczeniem – będziesz pracował przy ścisłej współpracy z Project Managerem, początkowo pomagając mu w jego projektach (zanim dorobisz się swoich lub skubniesz mu kilka z jego portfolio). Twój rozwój to dla nas cel i przyjemność
  • Dajemy dużo swobody – po tym jak zdobędziesz już potrzebną wiedzę i będziesz czuł się pewniej, zostawimy Ci dużo swobody w decyzjach i komunikacji z klientami
  • Proponujemy wynagrodzenie zgodne z oczekiwaniami – nie zatrudnimy Cię na warunkach, które Cię nie satysfakcjonują. Wraz z rozwojem Twoich kompetencji możesz być pewien kolejnych podwyżek.
  • Jesteśmy otwarci, uczciwi i koleżeńscy – możesz porozmawiać o wszystkim i ze wszystkimi, nie ma równych i równiejszych, w naszym zespole możesz czuć się po prostu swobodnie i bezpiecznie
  • Dajemy feedback i rozmawiamy – w cyklach dwumiesięcznych prowadzone są tzw. „rozmowy okresowe” na których masz okazję porozmawiać o wszystkich Twoich pomysłach, oczekiwaniach, trudnych sprawach, sukcesach, wnioskach. Poza tym jesteśmy dostępni także na co dzień.

Benefity

  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • grille
  • wyjazdy firmowe z rodzinami

Szukasz miejsca z fajną atmosferą, w którym mógłbyś się dużo nauczyć i dzięki temu w perspektywie czasu awansować na Project Managera?

Witaj w domu! Dosłownie i przenośni. InSee to 20 osobowy zespół z wieloletnim stażem na rynku IT, od którego możesz zaczerpnąć wiele doświadczenia – pracujemy w domu jednorodzinnym, gdzie panuje przyjazna atmosfera zgranej, rodzinnej firmy. Zrealizowaliśmy dotychczas ponad 90 projektów działających w 35 krajach.

Szukamy Junior Project Managera, który dołączy do zespołu aby pomóc rozwijać obecne projekty i jednocześnie rozwijać też siebie i swoje kompetencje.

Więcej o nas:

Zbudowaliśmy, rozwijamy i wdrażamy własny produkt - platformę iStruct o której więcej poczytasz tutaj http://istruct.com

Pracujemy z klientami nierzadko anglojęzycznymi

Projekty w dużej mierze opierają się o bardzo rozbudowany e-commerce

Przeciętny projekt w InSee trwa od 8-10 miesięcy, jednak rozbudowujemy też istniejące wdrożenia tworząc nowe moduły i rozbudowując obecne

Zarówno proces wdrożenia jak i późniejsze wsparcie prowadzimy w oparciu o JIRĘ, zaadaptowaliśmy też elementy SCRUM do swoich wewnętrznych potrzeb

Sami konsekwentnie usprawniamy swoje własne środowisko pracy oraz workflow

Zespół liczy 25+ osób

Nie sprawdzisz się u nas jeśli:

  • Szukasz spokojnego przylądka, gdzie wszystko będzie idealnie poukładane i panował będzie ład korporacyjny. InSee to 20 osobowy zespół, w którym często sam będziesz podejmował decyzje i przyjmował odpowiedzialność (nie aplikuj jeśli się jej boisz).
  • Ważniejsza jest dla Ciebie metodologia niż skuteczność – nie aplikuj do nas jeśli szukasz Świętego Graala i Twoim nadrzędnym celem jest „praca zgodna ze sztuką”. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, które działają, są skuteczne biznesowo w okolicznościach, w których się obracamy – nie uprawiamy sztuki dla sztuki.
  • Musisz mieć bardzo dokładny i jasny opis każdego zadania od swojego przełożonego, bo inaczej się za nie nie zabierzesz – w wielu przypadkach będziesz musiał samodzielnie zdobyć część informacji, nie żyjemy w idealnym świecie – oczekujemy od Ciebie inicjatywy i samoorganizacji.
  • Szukasz zazwyczaj powodów zamiast sposobów – stań przed lustrem i zapytaj siebie czy częściej zdarza Ci się szukać powodów dlaczego coś jest nie takie jakbyś sobie tego życzył, czy raczej sposobów jak to zmienić. Malkontentom i narzekaczom mówimy stanowcze NIE. Szukamy osób sprawczych.

IT Junior Project Manager, Taneczna 78, Warszawa