Oferta pracy

IT Junior Specialist

Promotraffic Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Workspace

  • Microsoft 365

Mile widziane

  • GCP

  • Azure AD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie infrastruktury w organizacji.

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących sprzętu pracowników poprzez system zgłoszeniowy.

  • Rozpatrywanie i rozwiązywanie problemów związanych z narzędziami wspólnymi oraz narzędziami służącym do obsługi IT.

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu pracowniczego za pomocą dedykowanego narzędzia.

  • Konfiguracja i zarządzanie systemami / serwerami.

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego (pracowniczego).

  • Udział w procesach wdrożeniowych nowych technologii i rozwiązań IT w firmie - obszary CRM, DMS czy ERP.

Nasze wymagania

  • Status studenta (preferowane kierunki o profilu informatycznym) - mile widziane

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi systemów komputerowych Windows / macOS

  • Dobra znajomość obsługi sprzętu hardware (laptopy / telefony)

  • Znajomość narzędzi Google Workspace, optymalnie GCP

  • Znajomość rozwiązań Microsoft 365, optymalnie Azure AD

  • Podstawowa znajomość działania systemów bazo-danowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Czego się możesz spodziewać?

  • Dynamicznego rozwoju kompetencji w pracy z ambitnymi projektami wraz z gronem specjalistów w branży nowych technologii i marketingu digital;

  • Umowy o pracę lub współpracy B2B, pracy w elastycznych godzinach w biurze w dogodnej lokalizacji w Krakowie (możliwość parkowania!);

  • Solidnego, zaplanowanego wdrożenia w organizację, nowoczesnych narzędzi pracy;

  • Ścieżki rozwoju i możliwości poznania pełnego spektrum projektowego w zakresie funkcjonowania działu IT in house;

  • Możliwości poznania pracy projektowej w zwinnym, dynamicznym środowisku pracy;

  • Benefitów pracowniczych - opieka medyczna, karta multisport, finansowania szkoleń branżowych, bonusów okolicznościowe;

  • Swobodnego, elastycznego grafiku zadań, pracy hybrydowej (zdalna + praca w komfortowym, nowoczesnym biurze), eventów budujących społeczność Promotraffic.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • świętowanie urodzin

Promotraffic Sp. z o.o.

Promotraffic to napędzana technologią agencja ekspertów ecommerce specjalizująca się w zwiększaniu sprzedaży dla sklepów internetowych. Wyróżniamy się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Nasze efekty znajdowały uznanie podczas European Search Award, Premier Partner Awards czy Ekomersów. Pracujemy dla takich marek jak Puccini, Sneakerstudio, Merkury Market, Selfieroom, Ziko, Rolmarket, Ole Ole czy Cartoon Network. Nasz zespół to obecnie ponad 50 doświadczonych osób, które mają marketing internetowy we krwi. We krwi mamy także rozwój, współpracę i otwartość na nowe.

Do zespołu Agencji szukamy doświadczonej osoby, która będzie współpracować z Zarządem i kluczowymi menedżerami usług w zakresie tworzenia strategii marketingowej, wspierającej realizację celów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy