Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IT Junior Specialist

  • Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

    Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

    Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska:

    Miejsce pracy: Mysłowice

    Twoje zadania będą głównie polegały na:

    • Wsparciu technicznym użytkowników
    • Obsłudze systemu zgłoszeń (IT Helpdesk)
    • Instalacji oprogramowania, konfiguracjach, aktualizacjach;
    • Zarządzaniu infrastrukturą informatyczną i wdrażaniu nowego sprzętu
    • Zarządzaniu infrastrukturą sieci LAN i Wi-Fi
    • Utrzymaniu oraz inwentaryzacji sprzętu
    • Diagnozowaniu problemów dot. działania sprzętu biurowego IT
    • Podłączaniu urządzeń końcowych IT (gniazda sieciowe znajdujące się na wysokości 5m)
    • Pracy w środowisku Active Directory
    • Współpracy z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie IT

    Aby dołączyć do naszego zespołu powinieneś posiadać:

    • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Znajomość systemów z rodziny Windows (Windows Server 2008,2012, Windows 7,10)
    • Wiedzę w zakresie TCP/IP
    • Podstawową znajomość baz danych MS SQL (mile widziane)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
    • Dobrą organizację czasu pracy, dokładność i terminowość

    Oferujemy:

    • Dynamiczne, pełne wyzwań i możliwości środowisko pracy;
    • Dofinansowanie do kursów językowych;
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Medicover;
    • Dofinansowanie karty Multisport / biletów do kina;
    • Grupowe ubezpieczenie na życie;
    • Owocowe czwartki;
    • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości.
    • Możliwość rozwojów poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych.
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami