Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

IT Key Account Manager

Devire

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to międzynarodowa firma technologiczna, oferująca kompleksowe rozwiązania IT. Lider w produkcji urządzeń drukujących oraz aparatur cyfrowych.

Teren działania: Polska północna- pomorskie, zachodniopomorskie oraz kujawsko-pomorskie.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż rozwiązań ITS

  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie ITS

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji w zakresie rozwiązań ITS podczas spotkań u Klientów.

  • Identyfikacja potrzeb biznesowych Klientów oraz przygotowywanie ofert z zakresu ITS

Wymagania pracodawcy

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w firmach z branży IT zajmujących się sprzedażą typu B2B- oprogramowanie, konfiguracje IT, rozwiązania chmurowe lub pokrewne.

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych relacji z kluczowymi klientami, współpracownikami i partnerami

  • Dynamiczna osobowość zorientowana na działanie i rezultaty

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do wiodącej międzynarodowej marki technologicznej

  • Stabilne zatrudnienie i konkurencyjny pakiet wynagrodzenia

  • Narzędzia pracy – auto służbowe, laptop, telefon

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy