Oferta pracy

IT Learning & Development Specialist

eSky.pl S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w budowaniu oraz wzmacnianiu kultury wymiany wiedzy oraz uczenia się,

  • Poznanie potrzeb szkoleniowych w obszarze IT oraz projektowanie, budowanie i wdrażanie planów rozwojowych w zakresie kompetencji twardych oraz miękkich,

  • Konsultowanie wyzwań rozwojowych pracowników, np. w zakresie tworzenia ścieżek karier czy planów sukcesji,

  • Organizacja i/lub prowadzenie wybranych szkoleń i warsztatów,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji projektów rozwojowych,

  • Bieżąca współpraca z Liderami zespołów technologicznych oraz działem HR,

  • Udział we wdrażaniu narzędzi wspierających procesy uczenia i rozwoju,

  • Konsultowanie wyzwań rozwojowych pracowników, np. w zakresie ścieżek karier,

  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie rozwoju pracowników.

Nasze wymagania

  • Znasz się na tej dziedzinie, bo pracowałeś/aś na podobnym stanowisku i realizowałeś/aś z sukcesem podobne projekty,

  • Potrafisz rozpoznać i zdefiniować potrzebę zmiany,

  • Orientujesz się w obszarze technologii na poziomie umożliwiającym zrozumienie i określenie potrzeb rozwojowych,

  • Znasz metody i rozwiązania, które mogą stanowić bazę do budowania kultury uczenia i rozwoju,

  • Masz motywację do zbudowania takiej kultury w Dziale IT i potrafisz zachęcić do tego innych,

  • Jesteś zorientowany/na zarówno na rezultaty działania, jak i jakość relacji we współpracy,

  • Posiadasz cechy, które sprzyjają budowaniu tej kultury jak ciekawość i refleksyjność, pozytywne nastawienie do wyzwań, umiejętność sprawnej komunikacji i wywierania wpływu, gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,

  • Lubisz pracować zwinnie,

  • Znasz dobrze język angielski,

  • Jesteś otwarty/a na hybrydowy model pracy, w tym okazjonalne przyjazdy do centrali w Katowicach.

To oferujemy

  • Pracę w centrali międzynarodowej firmy będącej liderem w swej branży na rynku polskim i znaczącym graczem na rynku globalnym,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy oraz wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz wiedzy

  • Świetne warunki pracy – możliwość elastycznego łączenia pracy zdalnej z pracą w nowoczesnym biurze z dobrze wyposażona kuchnią oraz dostępnym parkingiem

  • Benefity – m.in. prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu kafeteryjnego, dofinansowanie karty Multisport, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, budżetu oraz zniżek na podróżowanie z eSky,

  • Świetną atmosferę – pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole w firmie, w której wszyscy traktujemy się po partnersku i mówimy sobie po imieniu,

  • Rozwój zawodowy i autonomię - realny wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań rozwojowych w firmie, bliska współpraca z IT oraz HR, okazja do nabycia i pogłębienia wiedzy na temat branży turystycznej oraz e-commerce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u