Logo Pracuj.pl

IT Manager - Chapter Lead Robotics

ING Tech PolandO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie grupy globalnych serwisów w obszarze RPA i automatyzacji kognitywnej
  • Prowadzenie rekrutacji na nowe stanowiska
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami ING w Katowicach oraz Amsterdamie
  • Wyznaczanie kierunku i dbałość o rozwój i motywację podległych inżynierów

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem specjalistów z różnych obszarów IT lub bankowości,
  • Posiadasz wiedzę i znajomość produktów / aspektów robotyzacji i automatyzacji w dużych przedsiębiorstwach i korporacjach,
  • Posiadasz potwierdzone umiejętności prowadzenia projektów oraz inicjatyw z zakresu transferu usług / serwisów technologicznych,
  • Posiadasz świetne umiejętności interpersonalne, pozwalające swobodnie poruszać się w środowisku międzynarodowym i budować solidne relacje z partnerami zagranicznymi,
  • Masz umysł otwarty na zmiany i ciągłą adaptację nowych technologii w zmieniającym się świecie,
  • W swojej pracy wyznajesz wartości takie jak: szacunek, partnerstwo, gotowość wspierania i słuchania podległych inżynierów,
  • Jesteś gotowy do okazjonalnych podroży służbowych,
  • Znasz branżę IT, również pod kątem planowania strategii oraz zarządzania budżetem.

Mile widziane

  • Znajomość aspektów regulacji w bankowości i finansach,
  • Doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych i rozproszonych zespołów,
  • Doświadczenie jako analityk lub architekt rozwiązań RPA.

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój,
  • Certyfikacje i transfer wiedzy
  • Najnowsze technologie
  • Międzynarodowe projekty
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Informacje o Zespole:

W związku z dalszą rozbudową istniejącego centrum RPA, szukamy leadera który poprowadzi nowo stworzone serwisy robotyzacji dla grupy ING.

IT Manager - Chapter Lead Robotics, Konduktorska 35, Katowice