Oferta pracy

IT Manager

Gi GroupO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

IT ManagerNumer ref.: 3513

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami IT (programiści oraz informatycy)
  • posiadanie wiedzy z zakresu nowoczesnych narzędzi i technologii IT
  • znajomość środowisk bazodanowych oraz programow klasy ERP
  • znajomość językow programowania PHP oraz SQL
  • znajomość metod tworzenia oprogramowania (Scrum/Agile) oraz wdrażania projektow
  • dobra znajomość j. angielskiego

Zadania:

  • zarządzanie podległym zespołem programistow oraz informatykow
  • zasilanie i utrzymanie aktualnych baz danych zasobow IT
  • analiza bieżących potrzeb organizacji w obszarze IT wynikających z użytkowania sprzętu
  • nadzor nad bezpieczeństwem systemow informatycznych i przepływu informacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju struktur firmy, także tych międzynarodowych
  • narzędzia pracy: laptop, komputer służbowy, samochod służbowy do użytku prywatnego
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bonusy rodzinne

Ogłoszenie archiwalne