Oferta pracy

IT Manager (f/m/d)

Michael Page

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest rozwijająca się firma z branży usług biznesowych. Na ich potrzeby poszukujemy doświadczonej osoby na rolę Managera/Dyrektora(ki) zespołu IT. Z ważnych informacji: firma jest obok Warszawy, miejsce pracy będzie w biurze zlokalizowanym pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią (firma zapewnia auto służbowe).

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz rozwój zespołu do 20 osób

  • Współpraca z zespołem w kontekście rozwiązywania problemów

  • Nakreślanie strategii dla departamentu IT

  • Wyszukiwanie możliwości implementacji nowych rozwiązań

  • Budżetowanie

  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętności leaderskie (zarządzanie zespołem, rozwój, motywacja, identyfikacja talentów itp)

  • Znajomość systemów, aplikacji

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Przynajmniej dobra znajomość j angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Praca w międzynarodowym środowisku w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Auto służbowe