Oferta pracy

IT Manager

Goldman Recruitment

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjno-handlowej zlokalizowanej w Trójmieście, poszukujemy kandydata na stanowisko IT Managera.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii w obszarze IT zgodnej z celami biznesowymi firmy,

  • definiowanie i wdrażanie polityki bezpieczeństwa informatycznego firmy,

  • zapewnienie sprawności i ciągłości funkcjonowania infrastruktury informatycznej firmy,

  • projektowanie i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych w celu wspierania realizacji strategii firmy,

  • nadzór nad projektami, procesami związanymi z systemami informatycznymi firmy w celu zapewnienia maksymalnej optymalizacji procesów biznesowych,

  • współtworzenie i wdrażanie polityki automatyzacji i digitalizacji w firmie,

  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu IT,

  • bezpośrednia współpraca z Zarządem oraz osobami zarządzającymi poszczególnymi obszarami firmy w zakresie potrzeb informatycznych,

  • zarządzanie niewielkim zespołem.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • wysoko rozwinięte umiejętności zarówno interpersonalne jak i analityczne,

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim będzie dużym atutem,

  • samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celów.

Pracodawca oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • elastyczną formę zatrudnienia.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy